روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "یک بازیکن دیگر هم از استقلال جدا شد" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

یک بازیکن دیگر هم از استقلال جدا شد

با اعلام ریکاردو ساپینتو مدافع جوان آبی پوشان هم از این تیم جدا شده است.

به گزارش "ورزش سه"، قبل از سفر اعضای تیم استقلال به ترکیه بود که ریکاردو ساپینتو سرمربی آبی ها نام چند بازیکن را در لیست خروجی قرار دارد. بر این اساس 7 بازیکن از ترکیب استقلال کنار رفتند. امین قاسمی نژاد، متین کریم زاده، سینا خادم پور، فردین رابط، آرش داجلیری، رضا آذری و زکریا مرادی 7 بازیکنی بودند که از استقلال جدا شده بودند.حالا اما یک بازیکن جوان دیگر هم از جمع آبی پوشان جدا شده است. ریکاردو ساپینتو امروز در گفت و گوی خود در بخشی که درباره لیست خروجی استقلال حرف زده، از جواد به آفرین هم صحبت کرده است.این مدافع جوان البته همراه اعضای تیم استقلال به ترکیه سفر کرد اما ظاهرا در جریان این اردو او جدایی خود را قطعی کرده است. به آفرین قبلا هم درخواست خود برای جدایی از استقلال و رفتن به تیمی که فرصت بازی بیشتری به او برسد را مطرح کرده بود و حالا این درخواست با موافقت ساپینتو مواجه شده است.سرمربی استقلال درباره لیست خروجی تیمش گفته است: «متاسفانه بازیکنانی داشتیم که الان دیگر با ما نیستند و راهی سایر تیم ها شده اند. بازیکنانی که خوب با ما تمرین کردند، ظرفیت و کیفیت بالایی دارند اما متاسفانه ما نمی توانستیم همه بازیکنان را نگه داریم. امیدوارم روزی به من نشان بدهند که اشتباه کردم. من این چالش را برایشان فراهم کردم و امیدوارم وقتی دوباره همدیگر را می بینیم، در بالاترین کیفیت باشند. این همان چیزی است که برای بازیکنانی می خواهم که الان پیش ما نیستند و امیدوارم که خوش شانس باشند و بتوانند یک دوره کاری خیلی خوب داشته باشند. الان ما روی تیم خودمان تمرکز کرده ایم.»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " یک بازیکن دیگر هم از استقلال جدا شد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×