روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تاکید ساپینتو؛ 4 دیدار دوستانه تا قبل از شروع لیگ" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تاکید ساپینتو؛ 4 دیدار دوستانه تا قبل از شروع لیگ

سرمربی استقلال در نظر دارد تا قبل از شروع لیگ تیمش 4 مسابقه تدارکاتی دیگر را انجام بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، اعضای تیم استقلال این روزها در کشور ترکیه حضور دارند و مراحل آماده سازی خود را سپری می کنند. در جریان اردوی ترکیه شاگردان ساپینتو تاکنون 2 بازی دوستانه انجام دادند اما قرار است دیدارهای تدارکاتی بیشتری نیز در دستور کار آنها قرار بگیرد.ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال تاکید زیادی روی پرتعداد بودن مسابقات دوستانه دارد؛ او به همین خاطر تصمیم گرفته در فاصله باقیمانده تا لیگ برتر بازی های دیگری را نیز برای استقلال در نظر بگیرد تا آبی پوشان با هماهنگی بیشتری وارد بازی های لیگ برتر شوند.بر این اساس استقلال امروز طی یک مسابقه تدارکاتی مقابل الوکره قطر قرار می گیرند و قرار است تا قبل از پایان اردوی ترکیه (8 مردادماه) یک بازی تدارکاتی دیگر را در برنامه تیم خود بگنجانند و در بازگشت به تهران نیز این مسابقات ادامه یابد.کادرفنی استقلال از مدیران باشگاه خواسته تا در تهران نیز دو بازی تدارکاتی دیگر را برای این تیم هماهنگ کنند و با این تفاسیر احتمال دارد استقلال تا قبل از شروع لیگ برتر 4 مسابقه تدارکاتی دیگر انجام بدهد.این در حالی است که لیگ برتر بیست و دوم از روز 21 مرداد شروع می شود و آبی ها 19 روز دیگر برای آماده سازی خود زمان دارند. در چنین شرایطی آنها تمرینات خود را بسیار فشرده ادامه می دهند تا بتوانند لیگ برتر را با قدرت زیاد شروع کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تاکید ساپینتو؛ 4 دیدار دوستانه تا قبل از شروع لیگ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×