روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "گام بلند استقلال برای ورود به حوزه زنان" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گام بلند استقلال برای ورود به حوزه زنان

مدیران باشگاه استقلال در تلاش برای آغاز فعالیت در حوزه زنان هستند.

به گزارش “ورزش سه”، باشگاه استقلال در صدد خرید امتیاز لیگ برتری در فوتبال و فوتسال زنان است و این اتفاق با انصراف تیم های حاضر در مسابقات، چندان دور از ذهن نیست.با توجه به لزوم AFC برای صدور مجوز حرفه ای باشگاه ها و بعد از دستور وزیر ورزش برای تشکیل تیم زنان باشگاه های استقلال و پرسپولیس، لیلا سادات محمدیان معاون منتخب مصطفی آجرلو در بخش زنان باشگاه استقلال، در صدد خرید امتیاز تیم های لیگ برتری فوتبال و فوتسال برآمده است.شایعه فروش امتیاز تیم های ذوب آهن، پالایش گاز ایلام و ملی پوشان شهرکُرد در لیگ برتر فوتبال زنان و همچنین شایعه فروش امتیاز تیم های نصر فردیس کرج، بوتا پلاس ایرانیان و ملی حفاری اهواز در لیگ برتر فوتسال زنان، به خبر تیم داری استقلال در فصل آتی این رقابت ها رنگ و بوی واقعیت بخشیده است.با این اوصاف باشگاه استقلال با خرید امتیاز یکی از تیم هایی که تمایل به واگذاری امتیاز لیگ برتری خود دارد، می تواند در فصل آتی لیگ برتر فوتبال و فوتسال حاضر باشد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گام بلند استقلال برای ورود به حوزه زنان از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×