روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "چهارمین خرید نساجی از تیم آبی" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چهارمین خرید نساجی از تیم آبی

نساجی به زودی چهارمین خرید خود را از تیم های لیگ برتری نهایی خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، قهرمان جام جذفی تا به این جای کار سه خرید داشته است که هر سه خرید از تیم پرسپولیس بوده است. محمد شریفی، علی شجاعی و علیرضا ابراهیمی سه بازیکنی بودند که بعد از جدایی از پرسپولیس به نساجی پیوستند اما خرید چهارم مازنی ها از تیم آبی خواهد بود.متین کریم زاده که در تعطیلات زمستانی به عنوان بازیکن قرضی به نساجی پیوسته بود به زودی با این تیم قرارداد جدیدامضاء خواهد کرد. او در روزهای ابتدایی حضور ساپینتو در استقلال در تمرینات تیم آبی حاضر شد و با وجود تلاش فراوان نتوانست نظر مساعد مربی پرتغالی را برای ادامه حضور در استقلال جلب کند و در نهایت در لیست خروجی تیم قرار گرفت. به همین دلیل تصمیم گرفت بار دیگر به همکاری خود با مازنی ها ادامه دهد و از روز گذشته درتمرینات نساجی حاضر شد و همراه این تیم راهی ترکیه خواهد شد. به نظر می رسد قرارداد متین کریم زاده با نساجی این بار به عنوان بازیکن قطعی خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چهارمین خرید نساجی از تیم آبی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×