روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "قرعه کشی؛ استقلال و پرسپولیس باز هم در هفته هفتم یا هشتم!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قرعه کشی؛ استقلال و پرسپولیس باز هم در هفته هفتم یا هشتم!

بازی های لیگ برتر امروز قرعه کشی می شود و تیم ها متوجه ترتیب بازی های خود در فصل جدید مسابقات خواهند شد که این موضوع برای برخی تیم ها پر اهمیت و برخی تیم ها کم اهمیت است.

به گزارش "ورزش سه"، قرعه سخت و آسان در هفته های ابتدایی از بحث های مهم بعد از قرعه کشی بازیها است. اما آنچه که اجتناب ناپذیر است اینکه همه تیم ها با هم بازی خواهند کرد. از موارد مورد انتظار اهالی فوتبال رویارویی دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته اول یا به عبارتی دیگر در هفته های ابتدایی است که تا اکنون این موضوع محقق نشده است و مدیران سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در خصوص چرایی این موضوع آنرا یک اتفاق طبیعی قلمداد می کنند. با این حال نمی شود منکر شد شیوه چینش تیم ها در گلدان های قرعه کشی به گونه ای است که مثلا تیم های آبی و قرمز نباید در یک هفته به صورت مشترک میزبان باشند. چرا که هر دو تیم در استادیوم آزادی به میدان می آیند. به واقع تیم های همشهری و حتی در برخی استان ها تیم های هم استانی در یک هفته میزبان یا میهمان نخواهند بود.با این اوصاف و با توجه به تجربیات گذشته احتمالا تیم های استقلال و پرسپولیس یک بار دیگر در هفته هفتم یا هشتم و شاید هم نهم با هم بازی خواهند کرد.فصل جدید بازی های لیگ برتر قرار است از 21 مرداد آغاز شود. پیش از این قرار بود شاهد برگزاری دیدار سوپر جام بین تیم های استقلال و نساجی باشیم که با نظر سازمان لیگ این دیدار به تعطیلات نیم فصل کشیده است. این در حالی است که این دیدار در خیلی از کشورها پیش از شروع فصل برگزار می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قرعه کشی؛ استقلال و پرسپولیس باز هم در هفته هفتم یا هشتم! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×