روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ارسلان در ترکیه تغییر چهره داد!(عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ارسلان در ترکیه تغییر چهره داد!(عکس)

مهاجم استقلال با چهره ای متفاوت در تمرینات روز گذشته تیمش در ترکیه حضور پیدا کرد.

به گزارش "ورزش سه"، ارسلان مطهری همواره با روحیه بالایی در تمرینات و مسابقات استقلال حاضر می شود؛ او که حضورش در استقلال را برای لیگ بیست ودوم نیز تمدید کرده، در تمرینات این تیم حضوری فعال دارد و البته که انگیزه بالایی در وجود او برای بازی کردن در ترکیب اصلی تیمش دیده می شود.مطهری که در مسابقات دوستانه استقلال در ترکیه نیز به میدان رفت و نمایش بدی نداشت، روز گذشته با تغییر چهره خود باعث غافلگیری سایر بازیکنان استقلال شد.این مهاجم باتجربه که همیشه با شادی گل های خود توانسته هواداران استقلال را خوشحال کند، روز گذشته با تراشیدن ریش خود و البته گذاشتن سبیل در تمرین عصر آبی ها حضور یافت و تصویری را با چهره جدید خود به ثبت رساند.مطهری با توجه به حضور مهاجمان پرتعداد در لیست استقلال با آمادگی بالا کارش را دنبال می کند و امیدوار است گوی سبقت را از سایر هم پستی های خود برباید و بتواند بیشتر از سال گذشته برای آبی ها به میدان برود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ارسلان در ترکیه تغییر چهره داد!(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×