روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ساپینتو در جلد بهزاد غلامپور فرو رفت!(عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ساپینتو در جلد بهزاد غلامپور فرو رفت!(عکس)

سرمربی استقلال در تمرین روز گذشته دقایقی با دروازه بان های تیمش درباره مسائل فنی گفت وگو کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سیدحسین حسینی و علیرضا رضایی دو دروازه بان استقلال هستند که این روزها در اردوی ترکیه رقابت فشرده ای با یکدیگر دارند و برای حضور در قفس توری تمام تلاش خود را به کار گرفته اند.حسینی به عنوان کاپیتان استقلال و رضایی به عنوان یکی از پدیده های دروازه بانی در ایران تمرینات پرفشار خود را زیر نظر بهزاد غلامپور مربی گلرهای این تیم پیش می برند و از تصاویر منتشر شده مشخص است که هردوی آنها برای شروع لیگ برتر بیست و دوم آمادگی بالایی به دست آوردند.در تمرین روز گذشته استقلال در ترکیه اما یک اتفاق جالب رخ داد؛ جایی که ساپینتو شخصا به سمت دروازه بان های تیمش رفت و دقایقی درباره موضوعات فنی با آنها صحبت و انتظاراتش را بیان کرد. ساپینتو حتی برخی نکات فنی را نیز به گلرهای استقلال گوشزد کرد تا آنها با شرایط بهتری در مسابقات حاضر شوند.سرمربی پرتغالی استقلال سعی دارد روی همه موضوعات در اردوی تیمش به صورت دقیق نظارت داشته باشد و در عین رفاقت با بازیکنان در همه مسائل از بالاترین ظرفیت بازیکنان استفاده کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ساپینتو در جلد بهزاد غلامپور فرو رفت!(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×