روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مهاجم خارجی پرسپولیس؛ سرمان گیج رفت!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مهاجم خارجی پرسپولیس؛ سرمان گیج رفت!

ماجرای چند هفته ای انتقال کاسیانو دیاز به پرسپولیس پایان یافت و در نهایت این بازیکن راهی تهران نخواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که پرونده انتقال این مهاجم 33 ساله برزیلی و شاغل در لیگ پرتغال به عنوان جدی ترین گزینه پرسپولیس طی چند هفته اخیر دنبال می شد و هر بار به دلایلی این انتقال نهایی نشده بود، در نهایت یحیی گل محمدی عدم نیاز خود به این بازیکن را اعلام کرد.این در حالی بود که به نظر می رسید کاسیانو نزدیک ترین و دست یافتنی ترین بازیکن برای انتقال به پرسپولیس به نظر می رسید. با این حال شرایط به شکلی پیش رفت که در نهایت با توجه به موضوع سنگ اندازی هایی که در مسیر این انتقال صورت گرفت، یحیی گل محمدی ترجیح داد عدم نیاز خود به این بازیکن و پیگیری دیگر گزینه ها را به مدیران تیم اعلام کند.مشکل از جایی شروع شد که با لو رفتن نام کاسیانو دیاز، ایجنت های مختلفی به دنبال این انتقال افتادند و با آپشن های متفاوت و اغواکننده چه برای باشگاه ویزلا پرتغال و همچنین این بازیکن، شرایط انتقال را سخت تر کردند. کار حتی به جایی رسید که این بازیکن با افزایش مبلغ رضایتنامه و قرارداد، حتی درخواست های غیرمتعارفی همچون اسکان در زعفرانیه تهران و اقدام برای دریافت ویزای نامزدش را نیز داشت.با این حال چندی بعد از این خواسته های عجیب و جنجالی که باعث عقب نشینی پرسپولیس در مذاکرات شده بود، این بازیکن دچار آسیب دیدگی شد. پرسپولیس اما با پیگیری موضوع مربوط به مصدومیت این بازیکن خواهان دریافت گزارش پزشکی وی شد. با این حال در نهایت اکنون گفته می شود پروسه انتقال پردردسر این کاسیانو به پرسپولیس منتفی شده و یحیی و باشگاه دیگر این انتقال را دنبال نخواهند کرد.شایعه دیگری که طی این روزها شکل گرفته مربوط به انتقال شیخ دیاباته به پرسپولیس است. مهاجم اسبق استقلال که سابقه دستیابی به عنوان آقای گلی را نیز در کارنامه دارد. با این حال پیگیری ها نشان می دهد که علیرغم پیشنهاد چندباره نزدیکان باشگاه و مشاوران نقل و انتقالاتی به کادرفنی برای این انتقال، یحیی گل محمدی به واسطه خواسته های تاکتیکی که برای خط حمله اش داشته، با این موضوع مخالفت کرده است و این انتقال نیز صورت نخواهد گرفت.دیاباته که در دوره حضور آندره آ استراماچونی به استقلال پیوسته بود و توانسته بود در همان فصل ابتدایی حضورش به عنوان آقای گلی لیگ دست یابد، در ادامه راهی لیگ قطر شد تا بار دیگر شاگرد این مربی ایتالیایی شود. با این حال علیرغم بحث هایی که درباره این انتقال شکل گرفته است، یحیی گل محمدی تا این لحظه پاسخ مثبتی به این موضوع نداده است و با ارائه نام گزینه های جدید، خواهان مذاکره باشگاه با این نفرات شده است.خط حمله پرسپولیس در حال حاضر حامد پاکدل، مهدی عبدی و البته شرزود تمیروف را در اختیار دارد و این در حالیست که بخش اعظم مشکلات فصول اخیر این تیم مربوط به خط هجومی و بحران مهاجم گلزن و قابل اعتماد برای طول فصل بوده است. باید دید در فاصله کوتاه باقیمانده تا شروع فصل جدید رقابت های لیگ برتر، این تیم قادر خواهد بود نفرات مدنظر خود برای تقویت خط حمله را به خدمت بگیرد یا این طلسم همچنان تداوم خواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مهاجم خارجی پرسپولیس؛ سرمان گیج رفت! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×