روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "بنگر: بابت حضور در اردوی ترکیه به کسی جام نمی‌دهند" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بنگر: بابت حضور در اردوی ترکیه به کسی جام نمی‌دهند

مدافع و کاپیتان اسبق پرسپولیس مدعی است این تیم برای حضوری موفق در فصل پیش رو نیازمند تقویت در چند پست دیگر و خصوصا در بخش تهاجمی است.

به گزارش "ورزش سه"، محسن بنگر مدافع اسبق پرسپولیس که اکنون به عنوان مربی کار را دنبال می کند، درباره شرایط این تیم برای فصل جدید می گوید: اینکه پرسپولیس در نقل و انتقالات کارش را سریع شروع کرد اتفاق خوبی بود و فکر می کنم نفرات خیلی خوبی هم جذب شدند و همه بازیکنانی که اضافه شدند نفراتی هستند که در پست های خود از با کیفیت ترین بازیکنان محسوب می شوند و به کار پرسپولیس هم می آیند. هرچند در برخی پست ها خصوصاً خط حمله هنوز نیاز به تقویت و جذب نفرات جدید وجود دارد و باید هرچه زودتر فکری به حال این پست هم صورت بگیرد.وی در مورد اینکه پرسپولیس با خرید این نفرات مدعی اصلی قهرمانی محسوب می شود یا نه، گفت: پرسپولیس در این سال ها همیشه مدعی اصلی قهرمانی بوده است و این چیز عجیبی نیست و حالا هم جدی ترین مدعی قهرمانی محسوب می شود. حتی به نظرم فصل گذشته که پرسپولیس قهرمان نشد هم این عنوان شایسته اش بود ولی یک سری مسائل و حواشی به تیم ضربه زد و باعث شد یک سری جاها امتیازاتی که لازم بود گرفته نشود و همین باعث از دست رفتن قهرمانی شد. اگر پرسپولیس امسال بتواند حواشی خود را کنترل کند قهرمانی برایش دور از دسترس نیست. در حال حاضر هم با وجود اضافه شدن بازیکنان با کیفیت اگر حواشی کنترل نشوند به نظرم قهرمانی کار سختی است.پیشکسوت پرسپولیس در ادامه گفت: نباید از سایر تیم ها غافل شویم. شما نگاه کنید سپاهان چقدر خوب عمل کرده است و بازیکنان خارجی با کیفیت جذب کرده یا تراکتور هم این روزها خیلی خوب یارگیری کرده است و در کنارش استقلال و فولاد و حتی گل گهر هم به نظر من مدعی هستند و امسال لیگ پر چالشی خواهیم داشت و پیش بینی اینکه چه اتفاقی رخ می دهد کار سختی است.بنگر در مورد لغو اردوی ترکیه در شرایطی که رقبای پرسپولیس به این کشور سفر کردند، توضیح داد: به نظرم تصمیم خوبی بود و اردوهای این چنینی هزینه زیادی روی دست باشگاه می گذارد و مربوط به وقتی است که همه چیز شما سر جایش باشد ولی وقتی مشکلات مالی زیادی وجود دارد و منطقی نیست از سایر هزینه هایت بزنی تا به اردو بروی و در این شرایط لغو اردو تصمیم درست کادرفنی بود. ضمن اینکه بابت اردوی ترکیه به کسی جام نمی دهند و نباید اینطور فکر کرد که اردوی ترکیه معجزه می کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بنگر: بابت حضور در اردوی ترکیه به کسی جام نمی‌دهند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×