روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "کاوه همچنان دور از تمرینات گروهی استقلال(عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کاوه همچنان دور از تمرینات گروهی استقلال(عکس)

مهاجم باتجربه آبی ها همچنان به صورت اختصاصی تمرینات خود را جلو می برد.

به گزارش "ورزش سه"، کاوه رضایی 3، 4 روزی هست که در تمرینات استقلال حضور پیدا کرده و برای فصل جدید آماده می شود. این مهاجم باتجربه اما از حدود دو ماه قبل از حضور در تمرینات استقلال در تمرینات گروهی هیچ تیمی حضور نداشت و به همین خاطر از نظر بدنی عقب تر از سایر بازیکنان استقلال بود.کاوه رضایی حالا با سفر به ترکیه سعی دارد از نظر جسمانی به سایر بازیکنان استقلال برسد. او این روزها با نظر ساپینتو زیر نظر مربی بدنساز استقلال به صورت اختصاصی کار می کند و از تمرینات گروهی دور است.مهاجم باتجربه استقلال که انگیزه زیادی برای بازگشت به این تیم و پوشیدن دوباره پیراهن آبی ها بعد از 5 سال دارد، با روحیه بالا تمریناتش را جلو می برد و امیدوار است طی دو سه روز آینده به تمرینات گروهی استقلال برگردد.بدون شک با توجه به تجربه بالا و توانایی های فنی کاوه رضایی، سرمربی استقلال حساب ویژه ای روی او برای فصل جدید باز کرده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کاوه همچنان دور از تمرینات گروهی استقلال(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×