روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مازاد نه، استقلال باز هم خروجی دارد!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مازاد نه، استقلال باز هم خروجی دارد!

به نظر می رسد بعد از پایان اردوی استقلال در ترکیه یک یا چند بازیکن دیگر هم از جمع آبی پوشان جدا شوند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در شرایطی این روزها تمرینات خود را برای حضور مقتدرانه در لیگ برتر در کشور ترکیه دنبال می کند که این تیم از نظر نیروی انسانی یکی از پرمهره های ترین تیم های لیگ برتر محسوب می شود.با اینکه ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال قبل از سفر تیمش به ترکیه 7 بازیکن را در لیست خروجی قرار دادو برای آنها آرزوی موفقیت کرد اما همچنان تمرینات استقلال با حضور پرتعداد نفرات برگزار می شود.در برخی پست های استقلال از جمله خط حمله بازیکنان بسیار زیادی حضور دارند که بسیار بعید است فرصت زیادی برای بازی کردن در طول فصل پیدا کنند. قطعا نیمکت نشینی و حتی سکونشینی برای بازیکنان استقلال قابل قبول نیست و طبیعی است که آنها دوست داشته باشند در ترکیب تیم خود به میدان بروند. به همین خاطر احتمال می رود بعد از بازگشت اعضای استقلال به تهران شاهد جدایی یک یا چند بازیکن از جمع شاگردان ساپینتو باشیم.سرمربی پرتغالی استقلال در صحبت هایی که با بازیکنان داشته به آنها گفته که اگر شرایط جسمانی خوبی در اردوی ترکیه داشته باشند، با حضور همه آنها لیگ را شروع خواهد کرد اما برخی بازیکنان خودشان خواهان جدایی شده اند و این موضوع را در جریان اردو به گوش سرمربی تیم رسانده اند.یکی از این بازیکنان آرش رضاوند است؛ بازیکنی که نیم فصل گذشته لیگ برتر را در فولاد گذراند و به واسطه قراردادش با استقلال مجبور شد به تیم برگردد. اگرچه سرمربی استقلال اعتقاد خاصی به رضاوند دارد و مدت ها است با جدایی او مخالفت کرده اما این هافبک باتجربه همچنان در پی جدایی است و حتی در جریان اردوی ترکیه نیز از ساپینتو خواسته تا رضایت نامه اش صادر شود و او بتواند به فولاد برگردد و برای تیم جواد نکونام در فصل جاری بازی کند.از سوی دیگر نام های دیگری نیز در استقلال به گوش می خورد که درباره شان گفته می شود خواهان جدایی شده اند. این نفرات، بازیکنان باتجربه ای هستند که در ترکیب هر تیم دیگری می توانند به عنوان یارفیکس به میدان بروند و مثمرثمر هم واقع شوند و با توجه به ترافیک در پست آنها بدشان نمی آید جدا شوند و به تیم دیگری بروند.البته تا این لحظه ساپینتو هنوز هیچ تصمیمی درباره خروج چند بازیکن از لیست تیمش بعد از اردوی ترکیه را رسما اعلام نکرده است؛ اما بعد از خروج 7 بازیکن از جمع آبی ها گفته می شد که ساپینتو در جریان اردو آمادگی نفراتش را می سنجد و ممکن است بعد از اردو چند بازیکن دیگر هم از استقلال جدا شوند.هرچه هست، باید تا پایان اردوی ترکیه و روز شنبه که اعضای استقلال به تهران برگشته اند و مشغول استراحت بعد از تمرینات پرفشار هستند، صبر کرد و متوجه شد چه اتفاقاتی در انتظار لیست بازیکنان این تیم است. به طور طبیعی استقلال در خط حمله و همچنین پست هافبک وسط ترافیک عجیبی از نظر بازیکن دارد و ممکن است به برخی بازیکنان بازی نرسد. به همین خاطر احتمال خروج نام یک یا چند بازیکن دیگر هم از لیست استقلال وجود دارد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مازاد نه، استقلال باز هم خروجی دارد! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×