روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ساپینتو به رقبای استقلال هشدار داد (عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ساپینتو به رقبای استقلال هشدار داد (عکس)

سرمربی استقلال اعلام کرد به رقبای تیمش هشدار داد که فصل را به بهترین شکل شروع خواهند کرد.

به گزارش "ورزش سه"، اعضای تیم استقلال این روزها در اردوی ترکیه تمرینات خود را دنبال می کنند و آماده شروع مسابقات می شوند. ریکاردو ساپینتو نیز از شرایط اردوی تیمش رضایت دارد.سرمربی استقلال امروز با انتشار پستی در اینستاگرام رضایت خود از وضعیت اردویی تیمش را اعلام کرد. او نوشت: «پیش فصل را پشت سر می گذاریم! دیدن کار گروهی سخت و روحیه فوق العاده تیمی، عالی است. در روزهای پیش رو تمرینات و تست های بیشتری خواهیم داشت تا فصل را به بهترین شکل ممکن شروع کنیم.»ساپینتو با این متن به نوعی برای رقبای استقلال نیز کری خواند و اعلام کرد تیمش در وضعیت بسیار مطلوبی بسر می برد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ساپینتو به رقبای استقلال هشدار داد (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×