روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "برگزاری جشن تولد کاپیتان آبی‌ها در اردوی ترکیه" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

برگزاری جشن تولد کاپیتان آبی‌ها در اردوی ترکیه

استقلالی ها به مناسبت تولد روزبه چشمی، جشن تولد کوچکی را در حاشیه اردوی این تیم در ترکیه برگزار کردند.

به گزارش "ورزش سه"، اردوی آماده سازی و پیش فصل استقلال برای حضور پرقدرت در لیگ بیست و یکم، در ترکیه ادامه دارد و آبی پوشان قرار است طی روزهای آینده برای از سرگیری تمرینات، راهی تهران شوند.اما شب گذشته و در حاشیه اردوی این تیم، جشن تولد کوچکی نیز برای روزبه چشمی و با حضور تمامی اعضای تیم برگزار شد. مدافع باتجربه آبی ها که فصل قبل پس از یک سال حضور در قطر به این تیم بازگشت، شب گذشته وارد 29 سالگی شد.چشمی فصل گذشته به عنوان آچار فرانسه در ترکیب تیم مجیدی مشغول انجام وظیفه بود و در روزهایی که استقلال با کمبود مدافع روبرو شده بود، این بازیکن جای خالی دو بازیکن سرباز آبی ها را به خوبی پر کرد.حالا که روزبه پس از سیدحسین حسینی به عنوان کاپیتان دوم استقلال معرفی شده، بار سنگینی را روی دوش خود احساس می کند و این بازیکن باید در کنار سایر هم تیمی هایش برای دفاع از عنوان قهرمانی سخت تلاش کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " برگزاری جشن تولد کاپیتان آبی‌ها در اردوی ترکیه از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×