روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "شش سال قهرمانی؛ این جام در پایتخت می‌ماند؟ (عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شش سال قهرمانی؛ این جام در پایتخت می‌ماند؟ (عکس)

جام جدید لیگ برتر خلیج فارس هرگز از پایتخت خارج نشده است.

به گزارش "ورزش سه"، سازمان لیگ فوتبال ایران در لیگ شانزدهم جام جدیدی را برای تیم قهرمان طراحی کرد که مورد اقبال طرفداران فوتبال نیز قرار گرفت.این جام برای پنج سال متوالی به تیم پرسپولیس رسید و شاگردان برانکو ایوانکوویچ و یحیی گل محمدی توانستند از لیگ شانزدهم تا بیستم، جام را بالای سر ببرند و به تنها تیم ایرانی با ۵ قهرمانی متوالی تبدیل شوند.پس از پرسپولیس نیز این رقیب سنتی و همشهری سرخپوشان بود که موفق شد جام را به دست بیاورد و همراه با فرهاد مجیدی و با رکوردشکنی متعدد، قهرمانی را کسب کند.حالا در شرایطی که شش سال متوالی پرسپولیس و استقلال جام را در تهران نگه داشته اند، این فصل سپاهان، فولاد و حتی تیمی نظیر گل گهر به عنوان مدعی قهرمانی، تلاش می کنند تا جام را از تهران خارج کنند و باید دید موفق به این کار خواهند شد یا خیر؟آخرین تیم قهرمان پیش از پرسپولیس، استقلال خوزستان بود که بالاتر از تیم برانکو جام را به دست آورد و نکته جالب اینکه حالا استقلال خوزستان در لیگ حرفه ای حضور ندارد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شش سال قهرمانی؛ این جام در پایتخت می‌ماند؟ (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×