روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "موضع طاهری درباره رضاوند، محبی و ساپینتو" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

موضع طاهری درباره رضاوند، محبی و ساپینتو

مدیر تیم استقلال می گوید سخت گیری های ساپینتو لازم است و شرایط را برای موفقیت مهیا می کند.

به گزارش "ورزش سه"، بیژن طاهری که در سفری یکروزه به تهران اردوی تیمش را در ترکیه به خاطر قرعه کشی لیگ برتر ترک کرد و قرار است فردا به آنکارا برگردد در حاشیه مراسم امروز درباره وضعیت استقلال در اردوی ترکیه گفت: شرایط خوبی در اردو حاکم است. دو بازی تدارکاتی خوب انجام دادیم. اگر ساپینتو بازهم بخواهد، برایش بازی تدارکاتی فراهم می کنیم.او درباره سخت گیری های ساپینتو در جریان اردو و تمرینات بیان کرد: در مربیگری اگر سخت گیر نباشید کار پیش نمی رود. او مربی بزرگی است که در تیم بزرگ استقلال مربیگری می کند. امیدوارم روزهای خوبی را با هم شاهد باشیم و روزهای درخشانی در انتظار باشگاه استقلال باشد. به هرحال فصل بدنسازی تمرینات باید سنگین باشد. همه تیم ها پیش از فصل به اردو می روند که تمرین سنگین داشته باشند. ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم.مدیر تیم استقلال درباره اینکه استقلال می تواند از عنوان قهرمانی خود دفاع کند، تاکید کرد: لیگ بسیار سختی داریم. همه سال ها سخت بودند. بازی آسان وجود ندارد. استقلال امسال هم مدعی اصلی قهرمانی است. ان شاالله همه چیز به خوبی پیش برود.طاهری درباره نقل و انتقالات استقلال گفت: به هرحال تیمی که سه هفته قبل از پایان لیگ قهرمان شد و می توانست 6هفته قبل قهرمان شود، احتیاجی به نقل و انتقالات آنچنانی نداشت. در تمام پست هایی که نیاز و کمبود داشتیم، بازیکن گرفتیم و تیم مان کاملا آماده است.مدیر تیم استقلال درباره آخرین وضعیت جذب محمد محبی افزود: مدیران آن باشگاه (سانتاکلارا) عوض شدند. مذاکرات دوباره از سر گرفته شده و نتیجه را من نمی دانم. امیدوارم او را جذب کنیم.طاهری درباره وضعیت آرش رضاوند هم گفت: او الان در ترکیه با ما تمرین می کند. هر تصمیمی باشگاه در موردش بگیرد ما اطاعت می کنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " موضع طاهری درباره رضاوند، محبی و ساپینتو از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×