روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "جدال بزرگ استقلال و سپاهان در هفته نخست" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جدال بزرگ استقلال و سپاهان در هفته نخست

استقلال در هفته نخست رقابت های لیگ برتر آینده باید در تهران به مصاف تیم سپاهان برود.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که شاگردان ریکاردو ساپینتو اردوی آماده سازی خود را در کشور ترکیه برگزار کرده اند، مراسم قرعه کشی بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر در هتل اوین برگزار شد.پس از برگزاری مراسم قرعه کشی مشخص شد که استقلال به عنوان مدافع عنوان قهرمانی در هفته نخست باید به مصاف تیم قدرتمند سپاهان برود. این بازی در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.آبی های پایتخت فصل گذشته در دیدار رفت برابر سپاهان در ورزشگاه آزادی با تک گل جعفر سلمانی به پیروزی رسیدند و در مسابقه برگشت نیز تلاش دو تیم با تساوی یک – یک به پایان رسید.پیش از این استقلال در نهمین و یازدهمین دوره رقابت های لیگ برتر و در هفته اول به مصاف سپاهان رفت. در لیگ نهم آبی ها با یک گل به پیروزی رسیدند و در لیگ یازدهم نیز حساب کار با تساوی یک – یک به پایان رسید.استقلال در تاریخ ادوار لیگ و به ترتیب از بیست و یکمین دوره این مسابقات تا اولین دوره این پیکارها در هفته های ابتدایی برابر هوادار، مس رفسنجان، ماشین سازی، پیکان، نفت آبادان، نفت تهران، سیاه جامگان، راه آهن، گسترش فولاد، آلومینیوم هرمزگان، سپاهان، شهرداری تبریز، سپاهان، ابومسلم، استقلال اهواز، ذوب آهن، صبا باطری، استقلال اهواز، پاس تهران، پاس تهران و برق شیراز قرار گرفته بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جدال بزرگ استقلال و سپاهان در هفته نخست از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×