روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تست فنی لیگ برای مورایس زود آغاز می‌شود" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تست فنی لیگ برای مورایس زود آغاز می‌شود

تیم سپاهان با رهبری مورایس در هفته های ابتدایی بازی با تیم های مدعی قهرمانی را تجربه خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سپاهان در هفته نخست بازی با تیم استقلال را در استادیوم آزادی تجربه خواهد کرد. این بازی همیشه جذابیت و حساسیت های خاص خود را داشته و این بار حضور دو مربی پرتغالی روی نیمکت تیم ها، جدال این دو تیم را حساس تر خواهد کرد. سپاهان در اولین بازی خانگی میزبان قهرمان جام حذفی (نساجی) است. اما سپاهان در هفته سوم یک بازی سخت دیگر پیش رو دارد. بازی با تیم گل گهر در سیرجان. گل گهری که این فصل هم دوست دارد در قامت مدعی قهرمانی لیگ برتر ظاهر شود. سپاهان بعد از این بازی باید در خانه مهیای بازی با فولاد شود. تنها تیم حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به نمایندگی از فوتبال ایران. بعد از این بازی دربی نصف جهان انتظار شاگردان مورایس را می کشد که می شود گفت این بازی هم برای سپاهان سخت است. به این خاطر که ذوب آهن با مهدی تارتار یک تیم سختکوش است.برنامه بازی های تیم سپاهان در نیم فصل نخست بازی ها از این قرار است؛ با این توضیح که دیدار سپاهان در برابر پرسپولیس هم در هفته هشتم و در اصفهان برگزار می شود. این بار دو تیم در استادیوم اختصاصی خود از یکدیگر پذیرایی خواهند کرد. دیدار دو تیم فصل گذشته در استادیوم های بی طرف برگزار شود.هفته اول: استقلال - سپاهان هفته دوم: سپاهان - نساجیهفته سوم: گل گهر سیرجان - سپاهانهفته چهارم: سپاهان - فولاد خوزستانهفته پنجم: ذوب آهن - سپاهانهفته ششم: سپاهان - آلومینیوم اراکهفته هفتم: هوادار تهران - سپاهان هفته هشتم: سپاهان - پرسپولیس تهرانهفته نهم: نفت آبادان - سپاهان هفته دهم: سپاهان - ترکتورهفته یازدهم: مس رفسنجان - سپاهانهفته دوازدهم: ملوان بندر انزلی - سپاهانهفته سیزدهم: سپاهان - نفت مسجد سلیمانهفته چهاردهم: پیکان تهران - سپاهان هفته پانزدهم: سپاهان - مس کرمان

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تست فنی لیگ برای مورایس زود آغاز می‌شود از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×