روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "فولاد و پانزده هفته پرتب و تاب (برنامه)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فولاد و پانزده هفته پرتب و تاب (برنامه)

تیم فولاد در هفته نخست فصل جدید بازی های لیگ برتر با صنعت نفت برگزار کننده دربی خوزستان خواهد بود. این بازی در استادیوم اختصاصی تیم فولاد و احتمالا در حضور تماشاگران اهوازی برگزار می شود.

به گزارش "ورزش سه"، تنها تیم باقی مانده در جدول لیگ قهرمانان آسیا از فوتبال ایران در هفته دوم باید در استادیوم آزادی با پرسپولیس بازی کند. تیمی که فصل گذشته در سوپر جام شکستش داد و به همین بهانه جام قهرمانی را بالا برد. این بازی یکی از بازی های حساس هفته دوم خواهد بود. جواد نکونام بعد از این بازی باید شاگردانش را مهیای جدال با شاگردان قربان بردیف نماید و باید گفت این بازی هم از بازی های سخت فولاد در هفته های ابتدایی خواهد بود به این خاطر که شاگردان قربان بردیف به دنبال نمایش جدید در فصل جدید بازی ها هستند و می شود از همین الان پیش بینی کرد که تراکتور می خواهد در فصل جدید در قامت یک تیم بزرگ جاضر شود.به نظر می رسد فولاد هم در هفته های ابتدایی با قرعه سخت روبرو است. این تیم در هفته چهارم باید به خانه تیم سپاهان برود و در استادیوم نقش جهان با تیم مورایس بازی کند. بعد از این باز قرعه فولادی ها کمی آسان تر می شود. در ادامه فولاد با تیم های مس رفسنجان – ملوان و مس کرمان بازی می کند و بعد از این سه بازی دوباره با یک قرعه سخت مواجه خواهد شد؛ دیدار با استقلال در استادیوم آزادی تهران.برنامه بازی های تیم فولاد در هفته نخست بازی ها از این قرار است:هفته اول: فولاد - صنعت نفت آبادان هفته دوم: پرسپولیس - فولاد هفته سوم: فولاد - تراکتور هفته چهارم: سپاهان – فولاد هفته پنجم: فولاد - مس رفسنجان هفته ششم: ملوان بندر انزلی – فولاد هفته هفتم: فولاد - مس کرمان هفته هشتم: استقلال – فولاد هفته نهم: فولاد - پیکان هفته دهم: نساجی – فولاد هفته یازدهم : فولاد – گل گهر هفته دوازدهم: نفت مسجد سیلمان – فولاد هفته سیزدهم: فولاد – ذوب آهن هفته چهاردهم: فولاد – هوادار هفته پانزدهم: آلومینیوم اراک – فولاد

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فولاد و پانزده هفته پرتب و تاب (برنامه) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×