روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "درودگر: من و آجورلو استخوان هم را دور نمی‌اندازیم!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

درودگر: من و آجورلو استخوان هم را دور نمی‌اندازیم!

مدیر کمیته بازاریابی سازمان لیگ اعلام کرد باشگاه استقلال می تواند تبلیغات محیطی را خودش اجرا کند.

به گزارش "ورزش سه"، صادق درودگر در حاشیه برگزاری مراسم قرعه کشی لیگ برتر بیست ودوم درباره تقویم مسابقات بیان کرد: در سال جاری هم اردوی تیم ملی و هم مسابقات جام جهانی را در پیش داریم و برای همین باید برنامه ریزی لیگ فشرده و دقیق انجام شود. باید با هماهنگی باشگاه ها و سازمان لیگ و دیگر ارگان هایی که در برگزاری مسابقات نقش دارند، بازی ها را منظم برگزار کنیم.او درباره ماجراهای تبلیغات محیطی و واگذاری آن به استقلال گفت: مذاکراتی با باشگاه استقلال داشتیم. ما مشکلی با این باشگاه نداریم و مشکل مان با کارگزار این باشگاه است. ما نماینده باشگاه ها هستیم و باید به آنها پاسخگو باشیم. طبق تعهدی که داریم مذاکرات مان را ادامه می دهیم. بعد از جلسه با آقای آجورلو نتیجه را به هواداران اعلام می کنیم.مدیربازاریابی سازمان لیگ همچنین تاکید کرد: در جلسه با مدیران بنا شد که تسویه حساب کامل سال گذشته با استقلال صورت بگیرد و برای فصل گذشته نیز تبلیغات محیطی را مانند سال گذشته با این باشگاه انجام دهیم.درودگر درباره درگیری لفظی اش با آجورلو در جلسه مدیران باشگاه ها افزود: آقای آجورلو بزرگ ما و یکی از مدیرانی است که 20 سال با او کار کردم. ممکن است در مسائلی اختلاف نظر داشته باشیم. ممکن است گوشت همدیگر را بخوریم، ولی استخوان هم را دور نمی ریزیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " درودگر: من و آجورلو استخوان هم را دور نمی‌اندازیم! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×