روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "قرارداد دو بازیکن هوادار تمدید شد" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قرارداد دو بازیکن هوادار تمدید شد

فرزاد جعفری و امیرحسین خدامرادی قراردادشان را با هوادار تمدید کردند.

به گزارش "ورزش سه"، هوادار که پس از روند سریع نقل و انتقالاتی با ساکت الهامی در هفته اخیر در ترکیه اردو زده، در تهران قرارداد دو بازیکن خود را تمدید کرد.فرزاد جعفری که در زمستان گذشته به هوادار پیوست و در ده دیدار نیم فصل دوم سه گل ارزشمند برای آبی بنفش ها زد پس از توافق با مسئولان هوادار دو فصل دیگر در این تیم ماندگار شد. جعفری علی رغم بازی در پست دفاع راست تاثیر خوبی در گلزنی های تیمش داشت.امیرحسین خدامرادی دیگر تمدیدی هوادار است که فصل پیش به صورت قرضی از استقلال راهی این تیم تهرانی شده بود. پس از جدایی قطعی خدامرادی از استقلال هوادار با این وینگر قرارداد سه ساله امضا کرد.هوادار تاکنون ۱۹ بازیکن فصل گذشته اش را حفظ کرده که حفظ ساختار خوبی برای این تیم که فصل پیش نتایج قابل قبولی داشت به حساب می آید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قرارداد دو بازیکن هوادار تمدید شد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×