روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "برنامه 4 هفته ابتدایی لیگ؛ به زودی اعلام می شود" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

برنامه 4 هفته ابتدایی لیگ؛ به زودی اعلام می شود

سهیل مهدی بعد از صحبت های تلفنی با اسکوچیچ به زودی برنامه 4 هفته ابتدایی لیگ برتر را اعلام خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، روزهای فیفا در شهریور از 28 آغاز می شود اما اسکوچیچ درخواست کرده تمرینات تیم ملی از 20 شهریور در کمپ تیم ملی با بازیکنان داخلی آغاز شود. در این صورت سازمان لیگ قادر است 4 هفته از بازی های لیگ برتر را برگزار کند. بعداز آن بازی ها به خاطر تمرینات تیم ملی و هم چنین انجام دو بازی دوستانه در اتریش متوقف خواهد شد. قرار است تیم ملی در روزهای 1 و 5 مهر دراتریش دو بازی دوستانه انجام دهد که دیدار با اروگوئه نهایی شده است.در صورتی که اسکوچیچ در برنامه آماده سازی تیم ملی تغییری ایجاد نکند ظرف امروز و فردا برنامه 4 هفته ابتدایی لیگ برتر از سوی سهیل مهدی اعلام خواهد شد. قرار است بازی ها از 21 مرداد آغاز شود و احتمالا استقلال به عنوان قهرمان لیگ برتر به همراه سپاهان برگزار کننده بازی افتتاحیه لیگ برتر در فصل پیش رو خواهند بود. هم چنین بر اساس تصمیم گیری سازمان لیگ دیدار استقلال – نساجی در سوپر جام پیش از آغاز بازی های دور برگشت برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " برنامه 4 هفته ابتدایی لیگ؛ به زودی اعلام می شود از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×