روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "فوری: فرشید اسماعیلی رباط داد!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فوری: فرشید اسماعیلی رباط داد!

فقط چند روز پس از عقد قرارداد اسماعیلی با باشگاه فولاد خوزستان خبر شوکه کننده ای اردوی این تیم را فرا گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، پیش از سفر تیم فوتبال فولاد خوزستان به ترکیه برای برپایی اردویی چند روزه و برگزاری چند دیدار دوستانه بود که فرشید اسماعیلی شماره هشت سابق استقلال به عنوان آخرین خرید جواد نکونام به سایر بازیکنان تیم ملحق شد تا قرمزپوشان اهوازی با قدرت بیشتری آماده فصل جدید شوند.حالا اما در شرایطی که چند روز بیشتر از خبر عقد قرارداد رسمی اسماعیلی با باشگاه فولاد خوزستان سپری نشده، این بازیکن در جریان دیدار دوستانه برابر الشحانیه با مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی مواجه شده تا بازه زمانی ای بین 6 تا 9 ماه را دور از میادین باشد و با این وصف احتمالا او فصل بیست و دوم فوتبال ایران را به همین دلیل از دست خواهد داد.البته مرادی پزشک باشگاه فولاد خوزستان هنوز خبر پارگی رباط صلیبی را تایید نمی کند و در این زمینه اینطور به "ورزش سه" توضیح داد:« ما همچنان در حال بررسی هستیم. خب ببینید اجزای زیادی هم هست. مینیسک هست رباط داخلی هست و ... اجازه بدهید متخصصین زانو ایشان را ویزیت کنند و هر اتفاقی رخ داده باشد اطلاع رسانی خواهیم کرد.» پزشک باشگاه فولاد خوزستان سپس در واکنش به این سوال که چه زمانی به صورت دقیق درباره اسماعیلی اطلاع رسانی خواهد شد اضافه کرد:« تا 48 ساعت آینده مشخص خواهد شد و شرایط هر چه باشد به صورت رسمی از طریق رسانه باشگاه اعلام می شود.»فرشید اسماعیلی پس از سال ها حضور در استقلال سال گذشته از این تیم جدا شد و در العربی قطر بازی کرد. این بازیکن پس از یکسال دوری به ایران بازگشت و امیدوار بود با حضور در تیم فوتبال فولاد خوزستان زیر نظر جواد نکونام بتواند روزهای خوب گذشته اش را تکرار کند که البته حالا با مصدومیتی مواجه شده که ممکن است به قیمت از دست دادن یکسال برای او تمام شود.ورزش سه برای فرشید اسماعیلی آرزوی بهبود و سلامتی هر چه سریعتر دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فوری: فرشید اسماعیلی رباط داد! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×