روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "خبر خوب برای استقلالی‌ها؛ کاوه استارت زد(عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خبر خوب برای استقلالی‌ها؛ کاوه استارت زد(عکس)

مهاجم باتجربه استقلال از امروز در تمرینات گروهی تیم خود حضور پیدا کرد.

به گزارش "ورزش سه"، کاوه رضایی اگرچه هفته گذشته قرارداد خود با استقلال را امضا کرد و بلافاصله با سفر به ترکیه به سایر شاگردان ریکاردو ساپینتو پیوست، اما از امروز در تمرینات گروهی حضور پیدا کرد.رضایی که مدت زیادی از تمرین همراه تیم دور بود، با نظر کادرفنی استقلال و برای آنکه از سایر بازیکنان عقب بود، طی روزهای گذشته به صورت اختصاصی تمرینات خود را زیر نظر مربی بدنساز جلو برد.با آماده تر شدن بدن کاوه رضایی این مهاجم باتجربه از امروز به تمرینات گروهی استقلال اضافه شد و کارش را همپای سایر نفرات شروع کرد.اضافه شدن کاوه رضایی به تمرینات گروهی خبر خوبی برای هواداران و کادرفنی استقلال است. طرفداران استقلال بدون شک حساب ویژه ای روی نقش موثر کاوه رضایی در فصل جدید لیگ برتر باز کرده اند و برای تماشای او با پیراهن استقلال بعداز 5 سال لحظه شماری می کنند.استقلال البته برای فصل جدید لیگ برتر در خط حمله نفرات پرشماری را در اختیار دارد که یکی از آنها کاوه رضایی است. قطعا اگر او آمادگی جسمانی مناسبی داشته باشد، می تواند مهره ای تاثیرگذار برای تیمش باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خبر خوب برای استقلالی‌ها؛ کاوه استارت زد(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×