روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "بازگشت مهاجم استقلال به تنظیمات کارخانه!(عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازگشت مهاجم استقلال به تنظیمات کارخانه!(عکس)

ارسلان مطهری که با چهره ای جدید در اردوی ترکیه رویت شده بود، حالا به شرایط قبل خود برگشته است.

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم استقلال که با وجود شایعات درباره جدایی اش، قرارداد خود را تمدید کرد و در لیست بیست و دوم هم پیراهن آبی ها را برتن می کند، با روحیه بالایی کارش را جلو می برد. او در تمرینات و مسابقات دوستانه استقلال حضوری فعال دارد و البته که انگیزه زیادی در وجود او برای بازی کردن در ترکیب اصلی تیمش دیده می شود.مطهری که در بازی های دوستانه استقلال هم عملکرد خوبی داشت، چند روز قبل با تغییر چهره خود باعث غافلگیری همبازیان و البته طرفداران این تیم شد. این مهاجم باتجربه که همیشه با شادی گل های خود توانسته هواداران استقلال را خوشحال کند، با تراشیدن ریش خود و البته گذاشتن سبیل در تمرین آبی ها حضور یافت و تصویری را با چهره جدید خود به ثبت رساند. چهره جدید مطهری اما یکروز بیشتر دوام نداشت و او تصمیم گرفت سبیل خود را نیز بتراشد و به چهره سابق خود برگردد.به نظر می رسد مطهری تمام تمرکز خود را روی فوتبال گذاشته و قصد دارد با انگیزه بالا برای حضور در لیگ برتر بیست و دوم آماده شود. البته که با توجه به حضور مهاجمان پرتعداد در ترکیب استقلال ارسلان برای حضور در بین نفرات فیکس باید تلاش زیادی انجام بدهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازگشت مهاجم استقلال به تنظیمات کارخانه!(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×