روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "اولین پوکر مطهری در قامت مربی (عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اولین پوکر مطهری در قامت مربی (عکس)

عصر امروز و در ورزشگاه وطنی، نساجی مازندران موفق شد با چهار گل از سد نفت مسجدسلیمان بگذرد و موقتا به رتبه پنجم صعود کند.

به گزارش "ورزش سه" حمید مطهری بعد از جدایی از کادر فنی پرسپولیس و در اولین تجربه سرمربیگری خود، با وسواس زیاد نساجی مازندران را به عنوان اولین مقصد خود انتخاب کرد. نساجی در شش هفته ابتدایی بجز دیدار در مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی، نمایش قابل قبولی داشت.تاکید روی مالکیت توپ و بازی رو به جلو در دیدارهای گذشته نساجی، شاید از نظر امتیاز و نتیجه چندان خودش را نشان نداده بود اما اثر آن به آرامی هم در نمایش شاگردان مطهری در زمین مسابقه و هم در آمار این تیم در جدول، نمود پیدا کرده است. این سبک بازی در شش مسابقه قبلی باعث شده بود نساجی از نظر تعداد پاس و نرخ تبدیل شوت به گل در رتبه چهارم بین تیم های لیگ برتری قرار گیرد. شاید اگر اشتباهات داوری در دیدارهای قبلی اتفاق نمی افتاد رتبه نساجی حتی بهتر از این هم می بود.در دیدار امروز و در ورزشگاه خانگی نساجی در کمتر از دو دقیقه و روی یک ضربه کرنر، موفق شد دروازه حریف را باز کند. بعد از آن تیم مطهری با عقب نشینی و چشم دوختن به ضد حمله ها سعی در بسته نگه داشتن دروازه و حفظ نتیجه داشت. شمالی ها موفق شدند به خوبی برنامه های مطهری را در زمین اجرا و با کمک فضای پشت مدافعان حریف و ضد حمله های سریع، علاوه بر کلین شیت، سه مرتبه دیگر هم دروازه شاگردان مهاجری را باز کنند. تفاوت بازی امروز نسبت به شش رقابت پیشین ببرها، حفظ وحدت و هماهنگی بالای بازیکنان این تیم بود. مطهری هم در کنفرانس بعد از بازی به این "تیم" بودن اشاره داشت و عامل اصلی موفقیت امروز را همین موضوع می دانست. حالا با این نتیجه و با توجه به سبک بازی مطهری، بنظر می رسد او به آرامی، جای پای خود را ثابت می کند.حمید مطهری امروز موفق شد اولین پیروزی چهار گله دوران مربیگری خود را بدست آورد. باید دید در بازی آخر هفته در مقابل ذوب آهن این روند ادامه پیدا میکند یاخیر؟بابک شیرآقاییعکسها: معین نادری

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اولین پوکر مطهری در قامت مربی (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×