روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "رقابت یک چپ جدید برای ترکیب ایران(عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رقابت یک چپ جدید برای ترکیب ایران(عکس)

مدافع چپ جوان استقلال امیدوار است شانس بازی در جام جهانی را به دست بیاورد.

به گزارش "ورزش سه"، نمایشی که تیم ملی ایران در نخستین مسابقه اش در جام جهانی قطر داشت و شکست سنگین مقابل انگلیس احتمالا تغییراتی در ترکیب دیدار آینده به وجود بیاورد و کارلوس کی روش را مجبور به انجام تغییراتی به ویژه در خط دفاعی کند که در این بین، سید ابوالفضل جلالی هم امیدوار است شانس بازی پیدا کند.جلالی که پس از حضور کی روش روی نیمکت تیم ملی ایران در دو دیدار تدارکاتی مقابل اروگوئه و نیکاراگوئه در ترکیب ابتدایی قرار گرفته و برابر تونس به عنوان یار جانشین به زمین رفته بود، حالا امیدوار است با تغییرات احتمالی در بین 11 بازیکن اصلی تیم ملی در دو مسابقه آینده جام جهانی برابر ولز و آمریکا، شانس بازی پیدا کند.مدافع چپ جوان استقلال که در دیدار تدارکاتی مقابل تونس بخاطر یک خطای هند در محوطه جریمه خودی از زمین اخراج شده بود، در روزهای اخیر با انگیزه زیادی در تمرینات ظاهر شده و به دنبال این است تا نخستین بازی خود در جام جهانی را تجربه کند.کی روش در دیدار مقابل انگلیس از میلاد محمدی به عنوان مدافع چپ استفاده کرده بود ولی عملکرد ضعیف این بازیکن موجب شد تا او در شروع نیمه دوم تعویض شود و احسان حاج صفی در این پست بازی کند ولی حالا جلالی هم امیدوار است با تغییر دوباره پُست حاج صفی، شانس بازی به دست بیاورد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رقابت یک چپ جدید برای ترکیب ایران(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×