روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "فوری: دربی سه‌شنبه، بدون تماشاچی" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فوری: دربی سه‌شنبه، بدون تماشاچی

دربی تهران بر اساس تصمیم نهایی شورای تامین در همان روز و ساعت قبلی برگزار می شود.

به گزارش ورزش سه، در حالی که روز گذشته شایعات حاکی از لغو دربی به دلیل آلودگی هوای شدید تهران بود، امروز در نهایت شورای تامین و استانداری حکم به برگزاری بازی در همان زمان اعلام شده قبلی داد.افزایش میزان آلودگی هوا در پایتخت که منجر به تعطیلی مدارس نیز شده بود، شایعه لغو دربی را به شدت افزایش داد و حتی برخی مقامات رسمی تصمیم گیر در فوتبال ایران نیز عدم برگزاری مسابقه را تایید کرده بودند اما در نهایت تصمیم به انجام این بازی شد.ساعتی پیش این خبر به مسئولان دو باشگاه سرخابی اعلام و تصمیم بر این شد که پرسپولیس و استقلال ساعت ۱۷:۳۰ روز سه شنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر بروند.در فاصله ۴۸ ساعت تا این بازی همچنان هوای تهران به شدت آلوده است اما شورای تامین نظر نهایی خود در مورد برگزاری بازی را داده و دربی ۹۹ سه شنبه برگزار خواهد شد.البته این دیدار بدون حضور تماشاگران در ورزشگاه خالی آزادی برگزار می شود و برخلاف اعلام قبلی مهدی تاج، طرفداران امکان حضور در استادیوم را ندارند.بازی پرسپولیس و استقلال آخرین بازی هفته دوازدهم لیگ برتر خواهد بود و ساعاتی پیش از این بازی هم پیکان در ورزشگاه خانگی خود به مصاف تراکتور خواهد رفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فوری: دربی سه‌شنبه، بدون تماشاچی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×