روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "هافبک استقلال، آماده دیدار با نفت mis" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هافبک استقلال، آماده دیدار با نفت mis

هافبک مصدوم استقلال تمرینات خود را شروع کرده و مشکلی برای همراهی تیمش ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، زبیر نیک نفس، هافبک باتجربه استقلال در تمرینات تیمش قبل از مسابقه با مس کرمان دچار مصدومیت شد و به همین خاطر همراه آبی ها به کرمان سفر نکرد.با اینکه گفته می شد او بعد از دیدار با مس به تمرینات استقلال اضافه می شود، اما حضور نیک نفس با لباس شخصی در تمرین روز شنبه نگرانی هایی را درباره او ایجاد کرد.برخلاف شایعات موجود اما نیک نفس امروز در تمرین استقلال حضور یافت و همپای سایر بازیکنان کارهای گروهی را انجام داد. با این تفاسیر این بازیکن مشکل خاصی از بابت مصدومیت برای دیدار با نفت مسجدسلیمان ندارد و با صلاحدید ریکاردو ساپینتو می تواند در ترکیب استقلال به میدان برود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هافبک استقلال، آماده دیدار با نفت mis از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×