روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تراکتور زواری را به آرزویش رساند (عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تراکتور زواری را به آرزویش رساند (عکس)

شماره ۸۰ استقلال توانسته است اعتماد ساپینتو را به خود جلب کند.

به گزارش “ورزش سه”، یکی از بی سر و صدا ترین خرید آبی ها در ابتدای فصل، جذب محمد حسین زواری از صنعت نفت آبادان بود.مصدومیت، این کابوس همیشگی بازیکنان، در هفته پنجم گریبان گیر هافبک گرگانی استقلال شد تا تحقق رویای بازی و درخشش با پیراهن آبی به چند ماه بعد موکول شود.او یک هافبک فانتزی و طراح است، درست چیزی که خلاء آن در خط میانی استقلال احساس می شود، احتمالا اگر شکستگی از ناحیه استخوان پا، زواری را از شرایط تمرین و بازی دور نمی کرد، این هافبک جوان خیلی زودتر از بازی با تراکتور در جام حذفی برای استقلال به میدان می رفت. به هر حال او برای اولین بار در وقت های اضافه این دیدار به جای مهدی پور وارد زمین شد و با عملکرد خوبش تاثیر زیادی در کامبک شیرین آبی پوشان داشت.هافبک آینده دار آبی ها پس از عملکرد خوبش مقابل تراکتور در برابر سپاهان و مس نیز به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت و در دیدار با ملوان هم قرار بود به جای رضاوند به زمین بیاید که با توجه به پیش افتادن استقلال نظر ساپینتو تغییر کرد. با توجه به این شرایط به نظر می رسد او توانسته اعتماد ساپینتوی پرتغالی را جلب کند.زواری جوان توانایی آن را دارد که در آینده نه چندان دور به یک ستاره تبدیل شود، اما برای دستیابی به رویاهای بزرگ باید تجارب بیشتری کسب کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تراکتور زواری را به آرزویش رساند (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×