روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "اعلام ترکیب مس کرمان مقابل گل‌گهر" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اعلام ترکیب مس کرمان مقابل گل‌گهر

فرزاد حسین خانی با چند تغییر نسبت به دیدار برابر استقلال تیمش را به مصاف گل گهر فرستاده است.

به گزارش "ورزش سه"، بر این اساس سرمربی کرمانی مسی ها یازده بازیکن را به شرح زیر در دیداری که از ساعت 16 در ورزشگاه قاسم سلیمانی سیرجان آغاز خواهد شد به مصاف شاگردان امیر قلعه نویی می فرستد: آرمان شهدادنژاد – میلاد خدایی، حسن مرادی فر، فرزاد جعفری، روان تانگیک، بورا، علی تهامی، محمد ستاری، امین کاظمیان، عارف رستمی و معین عباسیان.نکته قابل توجه ترکیب مس کرمان اولین حضور فرزاد جعفری مدافع راست نیم فصل اول هوادار است که پس از رفع مشکلاتی که با باشگاه سابقش داشت، سرانجام در دسترس حسین خانی قرار گرفته است. همچنین باید به حضور حسن مرادی فر و عارف رستمی در ترکیب اصلی اشاره کرد که در بازی قبلی نارنجی پوشان برابر استقلال از روی نیمکت کار را آغاز کردند و حالا به ویژه درخشش رستمی در مصاف با شاگردان ساپینتو به عنوان یار تعویضی و زننده گل دوم مس، سبب شده کادر فنی اینبار از ابتدا او را به میدان بفرستد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اعلام ترکیب مس کرمان مقابل گل‌گهر از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×