روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "۲۶اسفند سوت را از دست این داور بگیرید!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

۲۶اسفند سوت را از دست این داور بگیرید!

26 اسفند دوباره تبدیل به روزی جنجالی برای سیدمهدی سیدعلی شد.

به گزارش "ورزش سه"، سیدمهدی سیدعلی قضاوت آخرین بازی امسال فوتبال ایران را در حالی در اختیار داشت که این بازی تعیین کننده آخرین تیم مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی بود و البته تقارن جالبی هم با آخرین بازی مهم فوتبال ایران در سال 1400 داشت.سیدعلی پارسال و دقیقا در همین روز، سوت بازی حساس پرسپولیس - استقلال را در اختیار داشت که به زعم بسیاری، قهرمان لیگ برتر را مشخص می کرد یا حداقل در صورت ناکامی پرسپولیس، واپسین شانس تیم یحیی گل محمدی را از بین می برد.این دیدار تا گل تساوی استقلال با کمترین حاشیه پیش می رفت تا اینکه ارسال تماشایی صالح حردانی و ضربه سر ژستد، دروازه احمد گوهری را گشود تا بازی در دقیقه 80 یک بر یک شود. اما در همین لحظه یحیی گل محمدی به شکلی بی سابقه وارد زمین چمن ورزشگاه شد تا اعتراض خود را به تندترین لحن ممکن به داور بازی نشان دهد.در ادامه اتفاقاتی رقم خورد که دربی نود و هشتم را تبدیل به یکی از جنجالی ترین شهرآوردهای تاریخ فوتبال ایران کرد و پرسپولیس را هم از صدر جدول دور نگه داشت.حالا یک سال بعد، قضاوت بازی گل گهر و فولاد به سیدعلی سپرده شد و این داور 45 ساله، بار دیگر دیداری جنجالی را پشت سر گذاشت. این بار علیرضا منصوریان بود که بابت دو اخراج نسبت به تصمیمات داور موضع گرفت و در نشست خبری شدیدترین اظهارات را نسبت به او روا داشت.نکته جالب اینکه بعد از اعتراضات دامنه دار در طول 90+8 دقیقه این بازی، علیرضا منصوریان و شاگردان در لحظه ترک زمین پشت سر سیدمهدی سیدعلی حرکت کردند و کنایه آمیز او را مورد تشویق قرار دادند.برای سیدعلی که آخرین روزهای داوری خود را تجربه می کند و در پایان فصل مجبور به خداحافظی از این عرصه خواهد شد، شاید 26 اسفند روزی تاریخی باشد؛ تاریخی و البته بسیار جنجالی.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ۲۶اسفند سوت را از دست این داور بگیرید! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×