روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تاکید دوباره استقلال: پول پین را دادیم" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تاکید دوباره استقلال: پول پین را دادیم

باشگاه استقلال تاکید کرد مطالبات مربی ایتالیایی اسبق خود را پرداخت کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، حدود دو ماه قبل بود که گفته شد علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال با سفر به دبی و نشست با گابریل پین، مطالبات این مربی سابق آبی ها را پرداخت کرده و به توافق نهایی با او دست یافته که دستیار فرهاد مجیدی نیز با اعلام وصول پول خود به فیفا، از پیگیری شکایتش صرف نظر کرده است.اما در روزهای گذشته دوباره بحث عدم پرداخت مطالبات گابریل پین در برخی رسانه ها مطرح و شایعه شد که شاید باشگاه استقلال بخاطر بی توجهی به مطالبات مربی ایتالیایی سابق خود ممکن است با برخورد جدی از سوی کمیته انضباطی فیفا مواجه شود.حالا باشگاه استقلال نیز به شایعه عجیب پیش آمده نسبت به عدم پرداخت مطالبات گابریل پین واکنش نشان داده و این مسئله را رد کرده است.در اطلاعیه باشگاه استقلال پیرامون این موضوع آمده است: «برخلاف شایعات مطرح شده، باشگاه استقلال مطالبات گابریل پین، مربی پیشین خود را پرداخت کرده و تسویه حساب با این مربی به اطلاع فیفا هم رسیده و توسط فدراسیون بین المللی فوتبال نیز تایید شده است.»با وجود این اطلاعیه کوتاه، اما باشگاه استقلال در خبر دیگری اعلام کرد هنوز مطالبات استراماچونی پرداخت نشده و در صورتی که تا دهم فروردین ماه بدهی سرمربی ایتالیایی اسبق خود را پرداخت کنند، با بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی مواجه می شوند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تاکید دوباره استقلال: پول پین را دادیم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×