روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "قانون جدید afc هم به کمک استقلال نمی‌آید!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قانون جدید afc هم به کمک استقلال نمی‌آید!

قانون جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز نمی تواند برای حضور آبی ها در لیگ قهرمانان، به این باشگاه کمک کند.

به گزارش "ورزش سه"، بحث دریافت مجوز حرفه ای و حضور در لیگ قهرمانان آسیا، مسئله بسیار مهمی است که این روزها فوتبال ایران و باشگاه استقلال را به خود مشغول کرده است. احتمال حذف این تیم از مسابقات فصل آینده جدی است و حتی بزرگ ترین روزنامه عربستان نیز به بحث دریافت مجوز حرفه ای اشاره کرده است.روزنامه معتبر الریاضیة عربستان تیتر شماره یک و اصلی خود را به این موضوع اختصاص داده که بحث مربوط به صدور مجور حرفه ای است. این روزنامه با تیتر "مجوز آسیایی؛ جمعه آخرین فرصت است" با عبدالعزیز الحمیدی، رئیس کمیته صدور مجوز در لیگ حرفه ای عربستان گفت وگویی را انجام داده که حاوی نکات مهمی است.الحمیدی به الریاضیة گفته است: جمعه آینده، 31 مارس (مصادف با 11 فروردین) آخرین مهلت باشگاه ها برای ارائه مدارک مربوط به بند تعهدات مالی است که در ضوابط مالی صدور مجوز آسیایی نقش اصلی را ایفا می کند. بند تعهدات شامل حقوق باشگاه ها، بازیکنان و کادر فنی و بخش های اداری حوزه فوتبال است که هفت مورد دیگر نیز قابل ارزیابی است.الحمیدی در ادامه به الریاضیة گفته است: به دلیل اصلاح تاریخ مسابقات لیگ قهرمانان توسط AFC، در سال های گذشته ارزیابی های مالی به دوره 30 ژوئن (9 تیر) منتهی می شد. اما امسال با سال های گذشته متفاوت است و ارزیابی تعهدات مالی برای دوره منتهی به 31 دسامبر 2022 میلادی خواهد بود.نکته ناراحت کننده این است که قانون جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز نمی تواند برای حضور استقلال در لیگ قهرمانان به این باشگاه کمک کند. چرا که رأی پرونده استراماچونی توسط دادگاه CAS و در تابستان سال گذشته صادر شده و آبی ها علاوه بر این، چند پرونده باز دیگر نیز دارند که شانس حضور آن ها در آسیا را به حداقل رسانده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قانون جدید afc هم به کمک استقلال نمی‌آید! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×