روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "احتمال کاهش جریمه ۲۰درصدی عارف غلامی" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

احتمال کاهش جریمه ۲۰درصدی عارف غلامی

با صحبت هایی که مدیرعامل استقلال انجام داد احتمال کاهش جریمه 20 درصدی عارف غلامی وجود دارد.

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه همه موضوعات این روزها پیرامون باشگاه استقلال به تامین پول برای پرداخت بدهی سنگین استراماچونی برمی گردد اما مسئله عارف غلامی نیز هنوز رفع نشده و این بازیکن نسبت به برخوردی که باشگاه با او کرده دلخور است.غلامی از سوی باشگاه استقلال به خاطر عدم حضور در تمرینات و مسائل انضباطی 20 درصد جریمه شده است. این ماجرا سبب شد تا بازیکنان استقلال به حمایت از غلامی بپردازند و خود این بازیکن نیز در تمرینات گلایه اش را به مدیران و مسئولان اعلام کرده است.امروز اما علی فتح الله زاده، مدیرعامل استقلال، در لابه لای صحبت های خود درباره استراماچونی و عدم تامین پول برای پرداخت به این مربی، به مسئله غلامی نیز اشاره کرد. او گفت که غلامی از بازیکنان خوب استقلال است و جریمه او طبق بندهای قرارداد بوده است.با این وجود لحن فتح الله.زاده درباره غلامی طوری بود که ظاهرا با پادرمیانی برخی مدیران قرار است جریمه این بازیکن کاهش پیدا کند. در این باره کمیته انضباطی باشگاه استقلال تصمیم گیرنده است و به نظر می رسد با عبور از بحران ویژه مربوط به پرداخت 1.8 میلیون یورو به استراماچونی با کاهش جریمه غلامی نیز موافقت شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " احتمال کاهش جریمه ۲۰درصدی عارف غلامی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×