روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "سه امتیاز حساس بعد از کنفرانس جنجالی" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سه امتیاز حساس بعد از کنفرانس جنجالی

علیرضا منصوریان دومین برد خود روی نیمکت فولاد را دشت کرد.

به گزارش "ورزش سه" تیم فوتبال فولاد خوزستان امشب موفق شد پیکان را در خانه خودش با دو گل از پیش رو بردارد.فولادی ها که پس از بازگشت از آسیا با علیرضا منصوریان برای هدایت تیم خود به توافق رسیده بودند، با حضور این سرمربی تنها یک بار در چهار مسابقه موفق به برتری شده بودند.پایان سال برای فولاد با شکست مقابل گل گهر و استقلال همراه شد تا همه منتظر فولادی متفاوت پس از تعطیلات باشند.اتفاقی که رخ داد و علیرضا منصوریان موفق شد تیمش را در اولین بازی سال جدید برنده از زمین خارج کند.این اتفاق در شرایطی رخ داد که سرمربی کهنه کار خوزستانی ها دیروز یک کنفرانس جنجالی را پشت سر گذاشته بود و نبردن در این بازی می توانست به حواشی پیرامونش دامن بزند اما شاگردان علی منصور امشب با برد دو بر صفر برابر خودروسازان، مربی خود را هم به ساحل آرامش رساندند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سه امتیاز حساس بعد از کنفرانس جنجالی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×