روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "لیگ یک / شهرداری همدان خیال سقوط ندارد" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

لیگ یک / شهرداری همدان خیال سقوط ندارد

مصاف استقلال ملاثانی – شهرداری همدان از هفته بیست و هفتم رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور بانتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال ملاثانی که بر خلاف فصل گذشته داعیه ای برای صعود ندارد و جز تیم های نیمه پایین جدول به حساب می آید، برای کسب سه امتیاز این میدان وارد میدان شد تا به نیمه بالای جدول نزدیک شود. تلاش های تیم میزبان برای رسیدن به گل در نیمه نخست جواب داد و استقلال ملاثانی در دقیقه 33 با ضربه رضا احمدیان به گل رسید در نیمه نخست با برتری یک بر صفر به رختکن رفت.نیمه دوم با تلاش های تیم میهمان برای جبران گل خورده آغاز شد. شهرداری همدان که در بازی های این فصل امتیازات مهمی را از دست داد و کمی خطر سقوط به دسته پایین تر را حس می کند، آنقدر حمله کرد که در دقیقه 79 با ضربه رامین آقالو به گل رسید. دقایق پایانی بازی با حملات پراکنده تیم میزبان دنبال شد تا یک بار دیگر گل برتری را به ثمر برساند اما شهرداری همدان که به سختی به گل رسیده بود، به خوبی از گل خود محافظت کرد و در نهایت تلاش دو تیم با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.با ثبت این نتیجه استقلال ملاثانی با 29 امتیاز در رده یازدهم جدول قرار گرفت و شهرداری همدان هم 26 امتیازی شد و هم اکنون تیم سیزدهم جدول به حساب می آید. شهرداری همدان با این نمایش نشان داد خیال ماندن در جمع تیم های دسته اولی دارد. اختلاف 6 امتیازی این تیم به منطقه سقوط نشان می دهد وضعیتش برای ماندن در جمع تیم های دسته اولی بد نیست.عکس: مهزیار شهنی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " لیگ یک / شهرداری همدان خیال سقوط ندارد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×