روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تکراری‌ترین صحنه لیگ در کرمان! (عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تکراری‌ترین صحنه لیگ در کرمان! (عکس)

عارف رستمی بار دیگر پس از گلزنی، ژست معروفش را گرفت.

به گزارش "ورزش سه" تیم فوتبال مس کرمان در نخستین بازی خود در سال جدید در خانه میزبان آلومینیوم اراک بود و در نهایت با نتیجه تساوی یک یک برابر این تیم شرایطش در جدول را بهبود بخشید.شاگردان حسین خانی در حالی این بازی را با نتیجه تساوی به پایان بردند که عارف رستمی، ستاره این فصل نارنجی پوشان بار دیگر با گلزنی برای تیم خود عملکردی قابل قبول داشت.رستمی که در این فصل برابر تیم های مطرحی چون گل گهر، نساجی و استقلال موفق به گلزنی شده بود، امشب هشتمین گل فصل خود را وارد دروازه پورحمیدی ملی پوش کرد تا به این ترتیب عملکردی تحسین برانگیز به عنوان یک وینگر داشته باشد.بازیکن فصل گذشته ذوبی ها این فصل در هفت مسابقه برای تیم خود گلزنی کرده و در مجموع با دو پاس گل دیگری هم که داده، نقشی تعیین کننده در امتیازگیری تیم اول شهر کرمان داشته است.نکته جالب تر اینکه رستمی هربار بعد از گلزنی با ژستی ثابت مقابل دوربین عکاسان قرار می گیرد با گره کردن مشت خود، گلزنی اش را جشن می گیرد. اتفاقی که این بار هم افتاد تا قابی تکراری از این بازیکن هشت گله لیگ ثبت شود.عکس: امیر اشرفی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تکراری‌ترین صحنه لیگ در کرمان! (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×