روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مرخصی ۲۴ساعته یحیی‌ به پرسپولیسی‌ها" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مرخصی ۲۴ساعته یحیی‌ به پرسپولیسی‌ها

بعد از پیروزی روز گذشته مقابل مس رفسنجان، با تصمیم یحیی گل محمدی تمرین این تیم فردا تعطیل اعلام شد.

به گزارش “ورزش سه”، سرخپوشان شب گذشته موفق شدند مس رفسنجان را با تک گل گئورگی گولسیانی شکست دهند تا همچنان هدف خود برای دستیابی به عنوان قهرمانی را بعد از سپاهان و استقلال در رده سوم دنبال کنند.آنها شب گذشته بعد از پیروزی مقابل مس رفسنجان راهی تهران شدند و با تصمیم گل محمدی، امروز ریکاوری خود را دنبال کردند.با این حال در شرایطی که قرار بود تمرین این تیم فردا نیز دنبال شود، کادرفنی برنامه را تغییر داد و روز سیزده بدر را تعطیل کردند تا بازیکنان به استراحت بپردازند. شاگردان یحیی گل محمدی بعد از تعطیلی ۲۴ساعته تمرینات خود را برای جدال با ملوان بندرانزلی بار دیگر پیگیری خواهند کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مرخصی ۲۴ساعته یحیی‌ به پرسپولیسی‌ها از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×