روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "قاب واضح از سالتوی مرادمند به عیسی" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قاب واضح از سالتوی مرادمند به عیسی

یکی از مهمترین صحنه های دربی ۱۰۱، سرنگون شدن عیسی در لحظات پایانی بود که می توانست موجب شود بازی در همان وقت های قانونی به پایان برسد.

به گزارش "ورزش سه"، عیسی آل کثیر در دربی برگشت لیگ نیمکت نشین بود و از ابتدای نیمه دوم به زمین فرستاده شد و توانست تک گل ارزشمند و پیروزی بخش سرخ ها را به استقلال بزند که همان برد زمینه ساز قهرمانی تیمش در لیگ شد.عیسی بعد از آن گل به ترکیب فیکس و برنده یحیی گل محمدی اضافه شد و گل های مهمی برای تیمش زد و در چند بزنگاه نیز برای سرخ ها پنالتی گرفت و گل سازی کرد تا نیم فصل و بازگشتی رویایی داشته باشد.آل کثیر که در دربی حذفی هم فیکس بود و دوندگی خوبی داشت، می توانست در دقایق پایانی و قبل از گل استقلال برای تیمش پنالتی بگیرد و سرخ ها با دو گل پیش بیفتند، اما محمدحسین زاهدی فر، داور تعویضی دربی حذفی، برخورد مرادمند با عیسی را پنالتی تشخیص نداد و عجیب اینکه به مهاجم پرسپولیس کارت زرد هم نشان داد.حال این تصاویر واضح و دیده نشده از آن صحنه، لحظه سرنگون شدن عیسی را نشان می دهند که حتی یک لحظه دست های مرادمند دور کمر آل کثیر به فن سالتو در کشتی شباهت پیدا کرده است. اگر این پنالتی گرفته می شد، می توانست نتیجه بازی تغییر کند و جشن قهرمانی حذفی زودتر برپا شود.عکس: علی عوض زاده

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قاب واضح از سالتوی مرادمند به عیسی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×