روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "درخشش قایدی، او را از استقلال دور کرد!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

درخشش قایدی، او را از استقلال دور کرد!

روزنامه الخلیج با اشاره به درخشش مهدی قایدی در استقلال، نوشت که این بازیکن باید به تمرینات شباب الاهلی بازگردد.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال با بحران جدایی احتمالی دو ستاره تأثیرگذارش روبه رو شده است. آبی های پایتخت که تابستان گذشته و با قراردادهایی قرضی مهدی قایدی و محمد محبی را به خدمت گرفتند، حالا برای حفظ آنها در فصل بعد، مأموریت سختی را در پیش دارند.مهدی قایدی تحت قرارداد شباب الاهلی است و محمد محبی نیز با سقوط سانتاکلارا به دسته پایین تر، تمایلی برای بازگشت به این تیم ندارد، در نتیجه باشگاه های خواهان این بازیکن، باید با این تیم پرتغالی وارد مذاکره شوند و استقلال در این راه رقبای سرسختی پیش روی خود می بیند.حالا روزنامه الخلیج درخصوص شرایط مهدی قایدی نوشته است. اینکه عملکرد بسیار خوب این بازیکن سبب شده تا مدیران شباب الاهلی درخصوص آینده او با دقت بیشتری تصمیم گیری کنند.الخلیج در گزارشی و درباره وضعیت نقل و انتقالات شباب الاهلی نوشته است: مهدی قایدی ایرانی پس از پایان قرارداد قرضی خود در استقلال، به جمع شوالیه ها باز می گردد. او سطوح برجسته و بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت.این روزنامه با اشاره به آمار خوب وینگر بوشهری اضافه کرده است: مهدی قایدی در به ثمر رسیدن 20 گل استقلال در رقابت های لیگ برتر، نقش اصلی را ایفا کرد. او 12 گل به ثمر رساند و 8 پاس گل نیز داد تا یکی از بهترین گلزنان لیگ کشورش باشد.با پایان فصل، تعداد زیادی از صفحات اماراتی و پیج های هوادارای شباب الاهلی با اشاره به عملکرد خوب قایدی، خواستار بازگشت او به تیم شده اند و برخی نیز اقدام به ایجاد نظرسنجی کرده اند و اکثریت هواداران تیم از حضور دوباره او در شباب الاهلی استقبال کرده اند.برخی از این واکنش ها به درخشش قایدی را در زیر می بینید:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " درخشش قایدی، او را از استقلال دور کرد! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×