روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "داور دربی در سردار جنگل نفس راحت کشید" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

داور دربی در سردار جنگل نفس راحت کشید

بعد از یک فصل سخت و پرماجرا، پیام حیدری با قضاوت بازی داماش - فولاد نوین، فصل را به پایان رساند.

به گزارش "ورزش سه"، داور 36 ساله فوتبال ایران این فصل 11 بازی در لیگ برتر ایران قضاوت کرد که داوری بازی استقلال - پرسپولیس، بیشتر از سایرین مور توجه بود؛ جایی که برد پرسپولیس، زیر سایه صحنه جنجالی در محوطه جریمه سرخپوشان قرار گرفت.در مورد این صحنه 20 کارشناسان داوری نظر دادند و جنجال زیادی پیرامون برخورد مشکوک شکل گرفت. از یک سو استقلالی ها با استناد به قوانین و بندهای خاص قوانین معتقد بودند که این صحنه پنالتی نیست و از سوی دیگر هم طرفداران پرسپولیس به نظرات برخی کارشناسان استناد می کردند و معتقد بودند که حیدری تصمیم درستی گرفته است.اگرچه این فصل برای پیام تحت تاثیر این بازی قرار گرفت اما پایان جذابی برای او داشت. حیدری پس از پایان فصل، به عنوان داور وسط دیدار حساس پلی آف صعود به لیگ دسته اول بین داماش و فولادنوین قرار گرفت تا مسافر رشت شود.این دیدار که حساسیت زیادی برای دو تیم داشت، در هوای بسیار مطبوع مرکز استان گیلان و با حضور پرتعداد هواداران داماش برگزار شد که با شور و حال خاص خود، فضای ورزشگاه را تحت تاثیر قرار داده بودند.نکته جالب اینکه در این بازی پربرخورد و حساس، تقریبا هیچ اعتراضی به پیام حیدری وجود نداشت و فرشاد پیوس و حسن هوری نیز در پایان بازی به او خسته نباشید گفتند و بدون جنجال، زمین را ترک کردند.حالا پیام حیدری خود را آماده چالش بعدی در روزهای آینده می کند و در حالی که یکی از پرکارترین داوران این فصل فوتبال ایران بود، به سوی هدف جدید خود پیش می رود. شاید این بازی و جو استثنایی، همان چیزی بود که حیدری برای رسیدن به چالش داوری بعدی خود می‎ خواست.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " داور دربی در سردار جنگل نفس راحت کشید از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×