روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "۱۰ تیم لیگ برتری بدون ملی‌پوش شدند" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

۱۰ تیم لیگ برتری بدون ملی‌پوش شدند

اسامی بازیکنان ۱۰ تیم لیگ برتری در فهرست تیم ملی دیده نمی شود.

به گزارش "ورزش سه"، امیر قلعه نویی هفته گذشته نام ۲۴ بازیکن را برای حضور در مینی کمپ تیم ملی اعلام کرد که در این بین، مس رفسنجان، ذوب آهن، مس کرمان و نفت مسجدسلیمان هیچ نماینده ای نداشتند، ولی ۱۲ تیم دیگر حداقل یک بازیکن خود را در جمع دعوت شده ها می دیدند که حالا به شکل چشمگیری این آمار کاهش یافت. لیست نهایی تیم ملی ایران برای حضور در تورنمنت کافا ساعات قبل با حضور ۲۵ بازیکن اعلام شد که در این بین، نام ۱۰ لژیونر دیده می شود و ۱۵ تیم لیگ برتری دارای نماینده در این جمع هستند که پرسپولیس، سپاهان و استقلال با ۴ بازیکن و تراکتور، گل گهر سیرجان و آلومینیوم اراک یک بازیکن به خود اختصاص داده اند. تیم های لیگ برتری مس رفسنجان، فولاد خوزستان، ذوب آهن، هوادار تهران، پیکان، ملوان انزلی، نساجی مازندران، صنعت نفت آبادان، مس کرمان و نفت مسجدسلیمان هیچ کدام از بازیکنان خود را در تیم ملی نمی بینند که عدم حضور مسی ها در این جمع جالب توجه تر از سایر تیم هاست.البته در این بین، باید اشاره کرد بازیکنانی مثل محمدحسین اسلامی از ذوب آهن و سامان فلاح از پیکان به دلیل درخواست رضا عنایتی، به تیم ملی المپیک رفته اند و نامشان در فهرست تیم بزرگسالان قرار نگرفته است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ۱۰ تیم لیگ برتری بدون ملی‌پوش شدند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×