روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ساپینتو برای یک نفر رفیق نیمه‌راه شد" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ساپینتو برای یک نفر رفیق نیمه‌راه شد

راه ریکاردو ساپینتو از دستیار اول همیشگی اش به احتمال فراوان جدا خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، روی ماتا چهره ویژه کادرفنی ریکاردو ساپینتو در همه سال های گذشته بوده است؛ مربی 44 ساله پرتغالی در سالیان گذشته هرجا ساپینتو حضور داشته کنار او بوده و در استقلال هم هواداران استقلال به خوبی او را می شناسند. ماتا اولین نفری بود که ساپینتو برای همکاری با خودش به ایران آورد که نشان از اعتقاد به او توسط سرمربی پرتغالی داشت. این مربی پرتغالی در تیم های تیم های الفتح، آترومیتوس یونان، استاندارد لیژ بلژیک، لژیا ورشو، براگا، واسکوداگاما، غازی انتپ، موریننزه و استقلال دستیار ساپینتو بوده و انتظار می رفت که در تیم جدید هم همراه او باشد. ساپینتو اما در اعلام اولیه خود درباره دستیارانش اسمی از روی ماتا نیاورده است. اگرچه هنوز نام دستیاران مربی پرتغالی در تیم جدیدش به طور رسمی از سوی باشگاه آپوئل قبرس اعلام نشده اما آنطور که رسانه های خارجی نوشته اند، روی ماتا از او جدا خواهد شد.حالا باید دید در آینده ماتا که یار همیشگی ساپینتو به شمار می رود در قبرس هم به این مربی پرتغالی می پیوندد و یا شاهد جدایی آنها بعد از سالیان طولانی همکاری خواهیم بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ساپینتو برای یک نفر رفیق نیمه‌راه شد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×