روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال باز هم نورافکن و حسینی می سازد؟ " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال باز هم نورافکن و حسینی می سازد؟

اضافه شدن چند چهره های جوان به تمرینات استقلال اتفاق ویژه این تیم در روزهای گذشته است.

به گزارش "ورزش سه"، بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی در لیگ شانزدهم باعث شد تا استقلال متفاوت از گذشته با تکیه به مهره های جوان خود هفته های درخشانی را داشته باشد و همین ستاره های جوان تبدیل به استخوان بندی این تیم در لیگ هفدهم، قهرمانی در جام حذفی و درخشش در لیگ قهرمانان شدند.آبی ها در فصل جدید برای تکرار این خاطره شیرینی، دست به خرید چند بازیکن جوان زدند تا با جذب استعدادها بتوانند باز هم بازیکنانی مانند مجید حسینی و امید نورافکن به فوتبال ایران معرفی کنند.امیرحسین اسماعیل زاده، سجاد آقایی، طاهرخانی، رضا آذری، احمد زاده و نوراللهی دیگر از جمله چهره هایی هستند که توانستند نظر شفر را در تهران جلب کنند تا برای ادامه تمرینات و حضور در تیم اصلی به همراه آبی ها به ترکیه سفر کنند.استقلال در فصل نقل و انتقالات چند بازیکن کلیدی خود را از دست داد اما درخشش این بازیکنان جوان می تواند اتفاقی باشد که آبی ها را دوباره از خرید های پر سر و صدا بی نیاز می کند و باعث می شود تا این تیم باز هم با چهره ای قدرتمند در لیگ ظاهر شود.عکس رضا سعیدی پور

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال باز هم نورافکن و حسینی می سازد؟ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×