روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "فریم به فریم با لحظه‌ای که شفر در تبریز یخ زد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فریم به فریم با لحظه‌ای که شفر در تبریز یخ زد

سرمربی آبی پوشان در دقایق پایانی بازی با ماشین سازی با شعار هواداران عصبانی تیمش که خواهان رفتنش شدند، مواجه شد.

به گزارش ورزش سه، وینفرد شفر، سرمربی آلمانی تیم استقلال تهران شرایط بسیار سختی را تجربه می کند. تیم او هیچ شباهتی به آن تیم متحول شده فصل گذشته ندارد. به عقیده خود شفر، تیمش بردن را از یاد برده و راه پیروز شدن مقابل حریفان را هنوز بلد نیست. این موضوع باعث شده تا شفر از نتیجه مساوی مقابل ماشین سازی به عنوان یک نتیجه خوب یاد کند هر چند که هواداران استقلال چنین عقیده ای نداشتند.حدود 500 هوادار استقلال که در ورزشگاه بنیان دیزل شهر تبریز حضور داشتند در دقایق پایانی بازی روز گذشته مقابل ماشین سازی، اقدام به سر دادن شعارهایی علیه وینفرد شفر شدند. هواداران ناراضی استقلال در شعارهای خود خواهان برکناری سرمربی آلمانی تیم شان شدند. واکنش شفر به این شعارها حرکت به سمت نیمکت ذخیره ها و دنبال کردن دقایق پایانی بازی به صورت نشسته بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فریم به فریم با لحظه‌ای که شفر در تبریز یخ زد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×