روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ناکامی تبریزی در تبریز (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ناکامی تبریزی در تبریز (عکس)

مهاجم تیم استقلال در بازی روز گذشته مقابل ماشین سازی هم موفق به گلزنی نشد.

به گزارش ورزش سه، در روزی که الحاجی گرو روی نیمکت استقلال حضور داشت، مرتضی تبریزی به عنوان مهاجم اول در ترکیب اصلی آبی پوشان به شمار می رفت و بار گلزنی تیم بر دوش وی بود. تبریزی که شروع خوبی در استقلال داشت و در اولین بازی خود موفق به گلزنی مقابل تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی شد، روز گذشته علی رغم تلاش بسیار نتوانست برای تیمش گلزنی کند.داستان گل نزنی مهاجمان استقلال در بازی با ماشین سازی هم ادامه داشت و تبریزی به عنوان مهاجم این تیم در تبریز به آنچه که انگیزه بسیاری برای انجام آن داشت، نرسید. تبریزی در شرایطی مقابل ماشین سازی موفق به گلزنی نشد که وینفرد شفر 90 دقیقه کامل به او میدان داد.به این ترتیب یک بازی بدون گل دیگر برای مرتضی تبریزی با پیراهن استقلال به ثبت رسید تا این مهاجم جوان که پس از کش و قوس های بسیار از ذوب آهن به استقلال پیوست همچنان در ایفای نقش شماره یک خط حمله آبی پوشان ناکام بماند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ناکامی تبریزی در تبریز (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×