روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "موتور جابر در زادگاهش هم روشن نشد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

موتور جابر در زادگاهش هم روشن نشد

مهاجم تیم استقلال در زادگاه خود هم موفق به گلزنی نشد.

به گزارش ورزش سه، جابر انصاری که پس از کش و قوس های فراوان در استقلال ماندنی شد، تا کنون نتوانسته عملکرد رضایت بخشی در این فصل داشته باشد. در شرایطی که هیچ کدام از مهاجمان استقلال در لیگ هجدهم گلزن خوبی برای تیم شان نبودند، انصاری امیدوار بود که با گلزنی در زادگاهش تبریز خود را شکوفا و تیمش را کامیاب کند.او که در ترکیب اصلی استقلال مقابل ماشین سازی حضور نداشت، در نیمه دوم به جای قائدی وارد زمین شد. جابر که سال ها پیش روزهای درخشانی با پیراهن گسترش فولاد در بنیان دیزل داشت، این بار آمده بود با پیراهن استقلال مقابل تیم سابقش گلزنی کند اما این اتفاق رخ نداد و تلاش وی برای گلزنی همانند بازی های قبل نتیجه ای در پی نداشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " موتور جابر در زادگاهش هم روشن نشد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×