روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "آرامش خاطر عمو رضا زیر سایه تی‌تی‌ها (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آرامش خاطر عمو رضا زیر سایه تی‌تی‌ها (عکس)

سرمربی ماشین سازی با کسب نتیجه مساوی ارزشمند مقابل استقلال نفسی به راحتی کشیده و از بحرانی که از روبرو شدن با آن هراس داشت، گریخت.

به گزارش ورزش سه، رضا مهاجری، سرمربی تیم ماشین سازی دوران بسیار سختی در این تیم داشته و دارد. او در شرایط هدایت ماشین سازی را بر عهده گرفت که این تیم مشکلات بسیار زیادی داشت و به شدت از کمبود بازیکن رنج بود. علی رغم این مشکلات، مهاجری موفق شد نتایج خوبی با ماشین سازی گرفته و این تیم را از قعر جدول به میانه های جدول برساند. پس از هفته های موفقیت، ماشین سازی مقابل داماش در تبریز شکست خورد و از جام حذفی کنار رفت. این شکست خانگی باعث شد تا ماشین سازان در یک شرایط نه چندان مناسب قرار بگیرند. در چنین شرایطی رویارویی با استقلالی که به شدت نیاز به برد داشت، یک چالش بسیار دشوار برای مهاجری و شاگردانش به شمار می رفت.ماشین سازی در روزی که به شدت به کسب امتیاز مقابل استقلال نیاز داشت یک روز خاطرانگیز را در بنیان دیزل تجربه کرد. در این روز خاطره انگیز تعداد قابل توجهی از هواداران تیم تراکتورسازی با حضور در ورزشگاه از تیم شهرشان مقابل استقلال حمایت کردند. بی شک حضور هواداران تراکتورسازی که ماشین سازی را بعد از مدت ها به یک تیم با تعداد هواداران قابل توجه تبدیل کرده بود، نقش بسزایی در کسب نتیجه مساوی برای شاگردان مهاجری داشت که شیرینی آن کمتر از برد نبود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آرامش خاطر عمو رضا زیر سایه تی‌تی‌ها (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×