روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "آخرین حضور ترابی در دورهمی سایپایی‌ها(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آخرین حضور ترابی در دورهمی سایپایی‌ها(عکس)

مهاجم ملی پوش سایپا احتمالا آخرین حضورش را در ضیافت سایپایی ها تجربه کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، اعضای تیم سایپای تهران بعد از برد مقابل استقلال و صعود به دور بعدی رقابت های جام حذفی ظهر روز گذشته به میزبانی علی دایی در ضیافت ناهاری در رستوران سین سیر حضور یافتند و این برد را جشن گرفتند.علی دایی که رابطه صمیمانه ‍ ای با سیدحجت کریمی، صاحب این رستوران داشت، در ادامه ی جشن پیروزی برابر استقلال در جام حذفی، جشن تولد ویژه ای نیز برای محمد رجبی، از دوستان نزدیکش برگزار کرد.در این ضیافت ناهار مهدی ترابی مهاجم ملی پوش سایپا هم حضور داشت؛ ترابی که چند هفته دیگر سایپا را به مقصد پرسپولیس ترک می کند و از ابتدای نیم فصل دوم پیراهن قرمزهای پایتخت را می پوشد، احتمالا آخرین دورهمی ای بود که کنار شاگردان علی دایی حضور یافت و شاید میهمانی بعدی را در کنار برانکو ایوانکوویچ و بازیکنان پرسپولیس باشد.عکس از امیرحسین خیرخواه

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آخرین حضور ترابی در دورهمی سایپایی‌ها(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×