روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "کریمی از همه جا مصدوم شد، جز کمر! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کریمی از همه جا مصدوم شد، جز کمر!

هافبک استقلالی ها بر خلاف پیش بینی ها از ناحیه کمر مصدوم نشده است.

به گزارش "ورزش سه"، پیوستن علی کریمی به استقلال در ابتدای فصل با حاشیه ها و اتفاقات زیادی همراه بود و این بازیکن بعد از طی کردن یک روند طولانی و با عبور از مسیر کلینیک های پزشکی به استقلال پیوست.در ابتدای فصل کریمی در دیدار با السد مصدوم شد که این مصدومیت از ناحیه مچ پا بود. مصدومیت بعدی کریمی به دیدار با سایپا باز می گردد که این بازیکن در این دیدار از ناحیه کشاله پا دچار مصدومیت شد.آخرین مصدومیت کریمی نیز به دیدار با ماشین سازی باز می گردد که این بازیکن بعد از یک برخورد دچار مصدومیت از ناحیه کتف شد. کتف این بازیکن البته دچار شکستگی نشده اما احتمالا کریمی فعلا از تمرینات استقلال دور خواهد بود.در شرایطی که نگرانی هایی درباره مصدومیت کریمی از ناحیه کمر وجود داشت اما حالا این بازیکن از همه جا جز ناحیه کمر مصدوم شده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کریمی از همه جا مصدوم شد، جز کمر! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×